Школа місцевого і студентського самоврядування "Лідер майбутнього"

Школа "Лідер майбутнього" - унікальний молодіжний проект, який розпочав свою роботу у 2007 році і з кожним роком виходить все на більш високий рівень. Проект являє комплекс заходів, спрямованих на виховання лідерських якостей, розвиток організаторських здібностей молоді, залучення їх до активної участі в культурному, громадському та духовному житті міста, ознайомлення з діяльністю органів виконавчої влади, місцевого та студентського самоврядування.

Професор М.В. Гриньова - науковий консультант Полтавського молодіжного проекту.

Доцент Ю.П. Кращенко  - один із засновників Школи.

Надмета проекту – створити нову генерацію лідерів, які вміють працювати в команді, організувати її діяльність і спрямувати до спільної мети. 

"Лідер – це той, хто допомагає розвиватися своїм послідовникам!"

Слухачами Школи можуть стати молоді люди віком від 16 до 25 років. Навчання у Школі – безкоштовне, триватиме протягом жовтня -травня кожного року. Відбір слухачів проводиться на конкурсній основі за результатами аналізу відповідей анкети.

Основні завдання Школи:
  •  виховання лідерських якостей майбутніх фахівців;

  •  навчання та практичне стажування молоді для ознайомлення з основами діяльності органів місцевого  та студентського самоврядування;

  •  ознайомлення молоді з найактуальнішими проблемами міста, над вирішенням яких працюють структурні підрозділи міськвиконкому та депутатський корпус Полтавської міської ради;

  •  залучення молодих осіб до участі в реалізації державної молодіжної політики на місцевому рівні;

  •  розробка та впровадження інноваційних методів, технологій та форм роботи з різними категоріями молоді;

  •  планування й організація діяльності громадського об’єднання, органу студентського самоврядування;

  •  формування команди: пошук однодумців, формування цілей та завдань діяльності організацій, розподіл функцій та повноважень;

  •  вивчення основ PR-стратегії.

У програмі навчання семінари і тренінги з: лідерства, роботи у команді, діяльності місцевого та студентського самоврядування, конфлікт менеджменту, діловодства, проектної діяльності, фандрайзингу, основ красномовства, психологіїї тощо.

Практичні результати роботи Школи:

Школа стала маштабнішою. Слухачі Школи бувають на екскурсіях у Верховній Раді України, проект-переможець випускників останнього набору втілюватиметься в життя наступного року. Налагоджено системну співпрацю між органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів м. Полтави в напрямі підготовки молодіжних лідерів нової генерації. Понад 20 випускників школи призначено помічниками-консультантами депутатів рад різних рівнів.

 

Опитування

Ви хочете навчитися бути справжнім лідером?

Так 16 67%
Ні 8 33%

Загальна кількість голосiв 24