Майбутні магістри-менеджери вивчали досвід діяльності та управління Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді

04.10.2016 20:39

 

Магістранти природничого факультету спеціальностей «Управління навчальним закладом» та «Управління інноваційною діяльністю» разом із викладачами Ю.П. Кращенком та Н.В. Бєляєвою у контексті реалізації практикоорієнтованої стратегії підготовки магістрів на кафедрі педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна здійснили навчальний візит до Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді.

Магістранти-управлінці мали змогу ознайомитися зіструктурою, основними напрямками та особливостями управління закладом освіти такого спрямування; історією виникнення та розвитку МАН у Полтавській області;значенням цього загальнодержавного науково-громадського проекту, спрямованого на сприяння творчому розвитку обдарованих, здібних до наукової діяльності учнів, школярів, студентів; долучилися до вивчення нормативної бази та перспективного планування закладу.

Методист наукових відділень технічних та комп’ютерних наук, математики, фізики і астрономії Ворона Лариса Іванівна, розповіла про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у Полтавській області, про особливості обласних конкурсів і семінарів, які проходять на базі академії:  обласного конкурсу для учнів 9-11 класів «Фізика в житті людини», обласного конкурсу для школярів «Кристали: структура, властивості», обласного конкурсу для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття» та міжнародні проекти.

Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді має 4 наукових відділення, які очолюються методистами: Коваленко Л.М. – методист наукових відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, Салюк Н. В – методист наукових відділень хімії та біології, екології та аграрних наук, Ворона Л. І. – методист наукових відділень технічних та комп'ютерних наук, математики, фізики і астрономії та Сень Д. С. – методист наукових відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю.

Методисти керують роботою наукових секцій, проводять різноманітні заходи, координують роботу вчителів методистів. Як результат їхньої праці – обласні, всеукраїнські, міжнародні фестивалі, конкурси та турніри, де учні та студенти показують результати своїх наукових досліджень. При найменшому штаті методичних на наукових працівників Полтавська МАНум традиційно входить до десятки кращих в Україні.

Велику вдячність хочемо висловити працівникам Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді, за надану можливість вивчення специфіки діяльності осередків позашкільної освіти на прикладі МАНум, адже для нас, як майбутніх менеджерів – це безцінний досвід.