Випуск магістрів-управлінців 2017 року!

02.03.2017 15:29

28 лютого 2017 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів освітнього ступеня «магістр» для менеджерів інноваційної діяльності, керівників навчальних закладів та фахівців з управління проектами.

Кваліфікаційна підготовка магістра-менеджера має відображати цілі вищої освіти та професійної підготовки і забезпечувати реалізацію вимог до компетентності фахівця, його соціально важливих властивостей і якостей. Саме такі завдання реалізуються на кафедрі педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна у підготовці магістрів зі спеціальностей «Управління навчальним закладом», «Управління проектами», «Управління інноваційної діяльністю». Сьогодні отримали право носити ім’я «магістр управління» та можливість ступити на професійний шлях уже як дипломовані фахівці 75 випускників магістратури.

Цей перший випуск фахівців за освітнім ступенем магістр, які проходили підготовку відповідно до освітньо-професійної програми протягом 1,5 року, є особливим для випускової кафедри. У магістратурі «Управління навчальним закладом» у 2017 р. – ювілейний 10 випуск керівників для освітньої галузі. За десять років кваліфікацію магістра-менеджера освітньої сфери отримали 443 керівники. Управлінців-проектників за 7 років випущено близько 200 фахівців. А цього ж року підготовлено 24 магістри першого випуску магістерської спеціальності «Управління інноваційною діяльністю».

Усі магістри успішно захистили випускні кваліфікаційні роботи; протягом навчання показали себе як творчі та інтелектуально багаті особистості, із потужним управлінським потенціалом і здатністю до постійного розвитку та саморозвитку; активно брали участь в усіх заходах випускової кафедри як ініціативні співучасники і творці.

Тому нині до привітань викладачів кафедри і декана природничого факультету проф. М.В. Гриньової, яка вручила випускникам дипломи магістра, долучилися творчі колективи університету, міста та області. Емоційний фон випускного дійства забезпечували: студії естрадної пісні «Глорія» (худ. кер. Л. Супрунова), солісти танцювальної школи «Skyline dance school» Є Ляхович та Л. Кірєєва, зразковий хореографічний колектив «Веселка» Ланнівського будинку культури (худ. кер. Т. Лисяк), команда черліденгу Stars life (тренер А. Арканова), магістри І. Міхно та В. Васильчук, режисери дійства Ю. Боловацька і К. Купріян.

Академічним завершенням був подарунок для магістрів від народного аматорського камерного хору імені Павла Лиманського (худ. кер. С. Жмайло) – студентський гімн «Гаудеамус», а також присяга магістрів і відтворення зворушливої традиції присвоєння академічного звання – переміщення бонета конфедератки з правої сторони на ліву!

У добрий путь, наші магістри – випускники 2017 року!