ПОЛТАВІКА

12.12.2016 16:50

8 грудня 2016 року магістранти природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка першого року навчання спеціалізацій «Управління навчальним закладом» та «Управління проектами» взяли участь у засіданні науково-редакційної ради Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського з підготовки матеріалів шостого тому «Освіта і наука» «ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії». Крім них у зібранні взяли участь науковці, керівники позашкільних навчальних закладів області, бібліотечних установ, краєзнавці.

За мету засідання обрано наукову експертизу матеріалів до шостого тому «Освіта і наука» «ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії. Під час засідання було розглянуто матеріали, підготовлені учасниками історико-краєзнавчого проекту «Історія освіти і науки» з міст (районів, ОТГ) області, а це – більше ніж 1500 одиниць. З вітальним словом до учасників зібрання звернувся Віталій Володимирович Зелюк, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, кандидат педагогічних наук, доцент.

Доповідачами виступили: доцент кафедри педагогічної майстерності ПОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Зоя Володимирівна Резніченко, яка повідомила про перші результати підготовки матеріалів до шостого тому «Освіта і наука» «ПОЛТАВІКИ  Полтавської Енциклопедії»; кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту освіти ПОІППО Римма Леонідівна Гавриш, яка розповіла про здійснення наукової експертизи матеріалів, поданих районами, містами, об’єднаними територіальними громадами до т. 6: «Освіта і наука» «Полтавіки – Полтавської Енциклопедії».

У обговоренні взяли участь професор кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО, кандидат педагогічних наук, доктор філологічних наук, професор Олексій Іванович Неживий; завідувач кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор педагогічних наук, доцент Андрій Володимирович Ткаченко; керівник та головний редактор науково-видавничого проекту «ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії», директор Центру дослідження історії Полтавщини Полтавської обласної ради, заслужений учитель України, почесний професор Полтавського ОІППО Олександр Андрійович Білоусько.

Студенти магістратури зацікавилися новим видавничим проектом Полтавщини та виявили бажання долучитися до його здійснення. Як повідомив проректор з наукової роботи ПОІППО, доктор філософських наук, доцент Сергій Федорович Клепко, інститут і редакційна рада конче зацікавлені у залученні магістрантів кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна до редакційної роботи в межах даного проекту і всіляко підтримуватимуть співпрацю з ними.